Magazin

Beste Açar ile Oksal Erev ayrılığında şok ihanet iddiası: ‘Açıklamazsan ben açıklayacağım sokağa çıkamayacaksın’

Kayahan’ın kızı Beste Açar ile Oksal Erev’in ilişkileri olaylı bir şekilde sona erdi. Fakat bu ayrılığın hemen üzerine ilginç gelişmeler yaşandı.

Oksal Erev, ayrılık haberini sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklama ile duyurdu. Erev, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Uzun yıllardır tanıdığım, kötü günlerimizde yan yana geldiğimiz ve sonrasında da sizlerin de bildiği gibi evlilik kararı aldığımız sevgili Beste ile yollarımızı ayırma kararı almış bulunmaktayız. Son derece nazik ve naif olan Beste ile sanırım ilişkimiz içinde “ruh ikizi” olamadık. Taraflar fikirde ve ruhta bir olduğu zaman ilişki yürüyebilmektedir. Etik değerlere sahip ahlaklı kişiliği nedeniyle önceki  yıllarda olduğu gibi her zaman arkadaş kalabileceğim Beste’ye ömrü boyunca mutlu ve sağlıklı bir yol dilerim. Selam ve Sevgilerimle, Oksal Erev.”

BESTE AÇAR ‘ŞİDDET’ DEMİŞTİ

Bu açıklamadan 4 gün sonra da Beste Açar bir paylaşım yaptı ve şunları yazdı: “Daha fazla bu konuyla bir gündem oluşturmak niyetinde değilim. Şu anda yaşadığımız dünyada ilgilenilmesi, merak edilmesi, araştırılması ve yapılması gereken çok ama çok mühim şeyler var” diyen Açar psikolojik şiddet gördüğünü iddia etti: “İnsana şiddet sadece kuvvet kullanarak olmaz. Son 3 ay içinde yaşadığım tutarsız, öfke kontrolsüz duygu durumları şahsıma haddini aşan müdahaleler neticesinde eskiden arkadaşım olan kişiyle 10.02.2022 tarihinden itibaren ilişkim kalmamıştır.”

‘AÇIKLAMAZSAN BEN AÇIKLAYACAĞIM!’

Gündeme bomba gibi düşen iddialar üzerine Oksal Erev cephesinden zehir zemberek bir açıklama geldi: “Tutarsızlık, öfke, kontrolsüz duygu durumu, şahsına haddi aşan müdahalenin tek tek açıklamalarını 00:00’a kadar yapmazsan saat 00:01’de ben de senden ne sebeplerle ayrıldığımı buradan tek tek yazacağım. Ee artık ya sen sokağa çıkamayacaksın ya da ben. Hodri meydan.”

Bu paylaşım üzerine Beste Açar geri adım attı ve yapmış olduğu paylaşımı hemen sildi.

“CANLI YAYIN AÇTIM DİKKAT ET”

Tüm bu gelişmeler üzerine 14 Şubat sevgililer günü gecesi Beste Açar’ın yaptığı paylaşım ise kafaları karıştı.

Oyuncu Ragıp Savaş ile birlikteyken yayın açan, ve samimi haller içeren o anlarda Açar’ın uyarıda bulunarak “Canlı yayını açtım dikkat et” demesi herkesi şok etti. Beste Açar’ın bu sözü sonrası Ragıp Savaş’ın hemen Açar’dan uzaklaşması ise dikkatlerden kaçmadı.
 

ESKİ EŞİNİ TAKİBE ALMIŞ

İkilinin samimi görüntülerinin ardından Beste Açar’dan kafaları karıştıran başka bir hamle daha geldi. Açar’ın, olaylı bir şekilde boşandığı ilk eşini tekrar takibe aldığı ortaya çıktı.

Bir dönemin ünlü pop şarkısı Tayfun Duygulu ile 1996 yılında evlilik yapan Beste Açar, 1997 yılında Duygulu ile boşanmış fakat henüz boşanma aşamasındayken tanışmış olduğu Onur Berberoğlu ile babasından gizlice Kıbrıs’a kaçmışlardı. Bir süre sonra Beste Açar’ın hamile olduğu ortaya çıkmış ve Oben adında bir oğlu dünyaya gelmişti. Bu durum üzerine Tayfun Duygulu “Beste beni aldattı ve evlilik dışı bir çocuğu oldu” açıklamasını yaparken usta şarkıcı Kayahan da “Benim Beste diye bir kızım yok” şeklinde beyan verip eski damadının arkasında durmuştu.

TÜM PAYLAŞIMLAR SİLİNDİ İLK KOCANIN TAKİBİ BIRAKILDI

Oksal Erev’in Beste Açar’a “Dediklerinin hepsini açıklayıp ispat etmezsen ben senden neden ayrıldığımı açıklayacağım” demişti. Hemen ardından Açar, Ragıp Savaş ile olan samimi görüntülerini ve ardından tekrar takibe aldığı ilk eşi Tayfun Duygulu’yu sosyal medya sayfasından sildi. Şimdi tüm gözler Oksal Erev’in “neden ayrıldığına” dair yapacağı açıklamada…

“İFTİRA ATAN KADIN”

Hakkında bir kez daha ‘iftira’ içerikli paylaşım yapması durumunda Beste Açar ile ilgili açıklama yapması beklenen Oksal Erev, son olarak sosyal medya sayfasından şu satırları paylaştı: “Terk edilmeyi hazmedemeyen kadınsal duygu karmaşasını yaşarken iftira atan bir kadın.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu